הגירה תחומי מומחיות

סקירה כללית

דיני הגירה

משרד דרדיק גרוס ושות’, עם ניסיון של מעל 20 שנים, הוא מהמשרדים המובילים והפעילים ביותר בארץ בתחום דיני ההגירה. המשרד מטפל בהוצאת אשרות עבודה למומחים ומנהלים בכירים זרים המיועדים לעבוד ולחיות בישראל מטעם חברות בינלאומיות, חברות זרות וחברות ישראליות הפועלות במגוון רחב של תחומים כולל: אנרגיה (גז ונפט), היי טק, תעשייה, הנדסה, תחבורה, תעופה, בנקאות, טלקומוניקציה, פרמקולוגיה ועוד.

המשרד מטפל בין השאר, בהוצאת אשרות וויזות עבודה מסוג ב-1 למומחים זרים, אשרות שהיה מסוג ב-2 לבני המשפחות של המומחים, תוך עמידה בלוחות זמנים מאתגרים וטיפול בתחומים נלווים לרילוקשיין ביניהם השכרת בתים וכלי רכב, הוצאת רישיונות נהיגה, ליווי המומחים מול משרדי הממשלה השונים והתמודדות עם סוגיות אדמיניסטרטיביות שהמומחים הזרים עשויים להיתקל בהם בחיי היום יום.

המשרד מספק ללקוחותיו שירותים ברמת מקצועית גבוהה ורמת שירות מעולה המבוססים על ידע וניסיון של שנים רבות בתחום של ניוד עובדים ותיאום פרויקטים של רילוקשיין לישראל.

מחלקת ההגירה במשרד דרדיק גרוס מנוהלת על ידי עו”ד קובי (יעקב) נאמן וכוללת 5 מומחים בנושאים של הגירה והוצאת ויזות עבודה למומחים זרים.

המשרד מקבל בעקביות את הדירוג הגבוה ביותר במשפט מסחרי בינלאומי והוענק למחלקת ההגירה במשרד פרס הצטיינות בתחום של הוצאת אשרות וויזות עבודה ב-1 למומחים זרים. המשרד מדורג על ידי BDI בתור משרד עו”ד מוביל בתחום ההגירה לשנת 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021!