משפט בינלאומי תחומי מומחיות

סקירה כללית

משפט בינלאומי

דרדיק, גרוס ושות’ נמצא בין המשרדים המובילים בישראל בתחום המסחר הבינלאומי. משרדנו מייצג מגוון רחב של לקוחות, ביניהם חברות ישראליות הפעילות בחו”ל וכן ישויות זרות: חברות פרטיות, יזמים, גופים ממשלתיים ופרטים, הפועלים בישראל. משרדנו מעורב בניהול עסקאות מורכבות ומשמעותיות בישראל, לרבות מיזוגים ורכישות, החלפת מניות, רכישת נכסים, השקעות ועוד; אנו מספקים ללקוחותינו שירות משפטי כולל ומלא וברשותנו ניסיון רב בייצוג ענייניהם של תאגידים זרים בתחילת פעילותם בישראל.

משרדנו מעניק טיפול משפטי מהשורה הראשונה לתאגידים זרים בהתנהלותם אל מול משרדי ממשלה שונים ובכלל זה משרד התקשורת, משרד התחבורה, משרד הפנים ומשרד התשתיות הלאומיות , האנרגיה והמים. המחלקה מתאפיינת בגישה עניינית ובתפישה עסקית את תחום המשפט –


תכונות שהתגבשו במשרדנו לאורך כמעט שני עשורים של פעילות. צורת עבודה זו מאפשרת לנו לענות על כל צרכיהם של לקוחותינו ולספק להם ערך מוסף. בנוסף לכך, משרדנו הוא הנציג הישראלי הבלעדי ברשת ALFA International – רשת קשרים משפטית ענפה המאפשרת לנו למלא את כל צרכיהם של לקוחותינו – בכל מקום בזירה הגלובאלית בו הם נזקקים לשירותים משפטיים.