דיני עבודה תחומי מומחיות

סקירה כללית

דיני עבודה

משרדנו בעל התמחות ייחודית בתחום דיני העבודה, בעיקר מצד המעסיק. אנו משלבים ידע רב וניסיון מוכך ורב-שנים יחד עם מחויבות אישית לספק לכל לקוח את הפתרון הדרוש לו בכל מקרה ומקרה.

עובדיה של החברה הם הנכס החשוב ביותר שלה ואחד מהנושאים החשובים ביותר אשר עולים על סדר יומה של החברה במהלך חייה. כחלק מחזון ה-One-Stop-Shop של דרדיק, גרוס ושות’, משרדנו בעל התמחות ייחודית בתחום דיני העבודה, בעיקר מצד המעסיק. אנו משלבים ידע רב וניסיון מוכך ורב-שנים יחד עם מחוייבות אישית לספק לכל לקוח את הפתרון הדרוש לו בכל מקרה ומקרה. משרדנו עוסק בייעוץ


לעריכת שימועים, ייצוג לקוחות ומעסיקים בתביעות בבתי-הדין לעבודה, ייעוץ בנוגע לפיצויי פיטורין וזכויות סוציאליות אחרות, בקשות לצווי מניעה לרבות צווים למניעת פיטורין שלא כדין, ניסוח הסכמי העסקה, הסכמי פיטורין והסכמי אי-תחרות, כתיבת חוות-דעת בכל הנוגע לדיני העבודה הישראליים, ייעוץ משפטי לתהליכי רה-ארגון ומיזוגים ורכישות, משפט העבודה הקיבוצי ותשלומי פנסיה וביטוח לאומי. בנוסף, למשרדנו מחלקת הגירה מהשורה הראשונה אשר עובדת בהרמוניה עם המחלקה המסחרית הבינלאומית. אינטגרציה זו מאפשרת לנו לספק את כל צרכיהם של לקוחותינו ממעבר לים בעסקיהם בישראל.